6 fotografitë ku Gjyste Vulaj tregoi komplet gjoksin (Pamje +16)

Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore.Pavarësisht moshës linjat e saj, mbesin ideale. Ne ua sjellim 7 fotot ku ajo duket tejet seksi. Shtype reklamen dhe prit disa sekonda per tpar videon…


Powered by Blogger.