''Si ta Quaj kete Dashuri?'' Biseda e ashper qe bejne Arnavi me Khushin!

Khushi: Nese nuk te pelqen kjo situate, atehere pse u martuam dhe pse me solle ketu? Nje gabim i yti me ndryshoi jeten brenda nje nate. Per fajin tend mamaja ime sot refuzoi te me flase ne telefon.
Sa degjoi zerin tim e mbylli telefonin...

U rrita duke luajtur se bashku me motren time. Anxhali, gjyshja, te gjithe jane te zemeruar me mua. Per fajin tend! Prandaj dhe une do te bej çfare te dua. Nese dua te qaj, une do te qaj. Dhe nese une dua te bertas ti nuk duhet te me ndalosh. A nuk je i lumtur? Me trego!!


 Ne kete moment Arnav e kap nga duart Khushin dhe i thote!
Po jam shume i lumtur qe te shof duke vuajtur. Ne fakt ti nuk me pelqen! Çdo gje qe bera e bera vetem per te te pare duke vuajtur. E di pse me pelqen te te shof duke vuajtur? Sepse te urrej!! Te Urrej!! Ne kete moment dhe Khushi i thote Arnavit qe e Urren dhe del nga dhoma.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.