"Seriali Nene"- Nje Informacion shum i rendesishem qe nuk duhet humbur!


"Seriali Nene" nje nga Prodhimet me te fundit te Turqise ky Serial po ben "buj" edhe ne Shqiperi, ai u shfaq ne 2016 dhe ben fjale per nje Vajze te vogel e cila quhet Turna ose (Melek) siq ajo thirret me shum ne Serial, Vogelushja e cila i "mbertheu" te gjith grupmoshat para Ekranit te Tv Klan, ajo esht teper e zonja dhe teper e Sukseshme ne kete Aktirm qe po ben! Me poshte do te gjeni nje info teper te rendesishme qe duhet ta lexoni♥
-Nqs keni deshir mund te beheni fans duke klikuar mbi Link https://www.facebook.com/SerialiNene/
Sic e dini Zeynep eshte vajza e Gonylit.
Ju tani po mendoni pse Shule ne kete foto i ka shtrenguar doren Gonylit?
Nena e Gonyl jeton .
Ajo ka dy vajza . Gonyl dhe SHULE.
Gonyl dhe Shule jane motra .
Dhe Zeynep e ka teze Shulen . 
Ky informacion gjendet vetem ne faqen tone . Seriali Nene

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.