Pamjet e reja nga dasma: Xhensila dhe Besi të lumtur mes familjarëve!(FOTO)
Ndonëse u publikuan me dhjetëra foto nga dasma përrallore e Xhensila Myrtezajt dhe Besart Kallakut, të pakta kanë qenë fotot e çiftit me familjarët e tyre. Por Xhensila nuk ka ngurruar të shuajë kureshtjen e ndjekësve pasi ajo ka publikuar një sërë fotosh me familjarët të marra gjatë dasmës së saj. Burimi i infos : Xing.al/

Çdo foto ajo e ka shoqëruar me komente pikante dhe ajo që bie më shumë në sy është dixhituara e përshtatur për foton ku duket Besi me Ijen e tij.


Xhensila e ka përshkruar këtë foto duke thënë thjesht: “Sytë, zemra”. E sigurisht nuk ka munguar as fotoja ku shfaqet mamaja e Xhensilës për të cilën ajo shkruan: “Mamaja ime, motra ime, lotët e mi, gjaku im”, duke na treguar se ajo ka një lidhje shumë të veçantë me të ëmën.

Powered by Blogger.