Noizy, Granit Xhaka dhe Gaz Paja festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin

Një reper, një futbollist dhe një aktor... Profesionet nuk i bashkojnë me njëri-tjetrin, por ditëlindjet po. Sot më 27 shtator Noizy, Granit Xhaka dhe Gazmend Paja festojnë ditëlindjen.


Lider i grupit OTR, Rigels Rajku i njohur si Noizy është një nga reperët më të suksesshëm në vend dhe më i paguari. Ai lindi më 27 shtator 1986 dhe sot mbush 31 vjeç.

Futbollisti me origjinë shqiptare Granit Xhaka feston gjithashtu sot ditëlindjen. Graniti ka lindur më 27 shtator 1992 dhe sot mbush 25 vjeç.
Radhës së personazheve të famshëm që kanë sot ditëlindjen i shtohet edhe aktori i njohur shqiptar Gazmend Paja. Sipas të dhënave në Wikipedia Gazi ka lindur më 27 shtator 1978 dhe sot mbush 39 vjeç. Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.