Noizy e pret ditëlindjen ashtu siç nuk e kishit menduar [VIDEO]
Noizy feston sot ditëlindjen.
Pritej qe 31 vjetorin reperi ta festonte me ndonjë surprizë apo festë të organizuar por jo. Ai aktualisht ndodhet jashtë Shqipërisë me disa nga djemtë e grupit. Atje reperi po kalon jo vetëm disa ditë argëtuese, por edhe po feston ditëlindjen. E kush do ta mendonte se 31 vjetorin ai do ta priste duke luajtur sportin e tij të preferuar, boks në playstation? 
Nuk e dimë nëse këtë e kishte planifikuar apo rastësia bëri që ditëlindja ta gjente jashtë vendit të tij. Megjithatë, kjo mund t’i japë më shumë sadisfaksion sesa thjeshtë një party, me muzikë dhe alkool……per te shikuar videon e plote kliko ne reklame..per me shume ndiqeni videon me poshte.. shikim te kendshem!
Powered by Blogger.