Nena e vertet e Melek (Foto)




Te gjitheve na ka bere per vete vajza e vogel qe luan rolin e Melekut te seriali Nene.Por kush eshte nena e sa vertete? Ne fakt ngjan aq shume me Zejnepin sa njerezit mendojne se eshte vajza e saj, por ne te ver jo.
Per te pare nenen e saj shikoni fotot me poshte.Duhet thene qe ajo ngjan me shume me Zejnepin ne me nenen e saj! 
E ardhja e kesaj Vogelushe duket teper e sigurt ne profesionin si Aktore ajo po "korr" Sukses me Serialin Nene "Anne" Ne Turqi, Serial i cili u realizu ne Vitit 2016 , interesi dhe shikueshmeria e ketij Seriali esht shume e larte krahasuar me Serialet ce trasmetohet aktualisht
ne Turqi....
-Nqs keni deshir te jeni Fans i Seriali dhe doni te merni cdo dite info rreth serive ne vazhdim ateher duhet te beheni fans ketu https://www.facebook.com/SerialiNene/




 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!




Loading...
Powered by Blogger.