‘Më preku shumë’: Rudina Xhunga rrëfen kërkesën e së bijës që e detyroi të ndryshonte.....


Gazetarja dhe moderatorja Rudina Xhunga së bashku me bashkëshortin Dritan Hila ishin të ftuarit e radhës në emisionin ‘Kush vjen për drekë’ në televizionin ‘Klan’, ku përveçse gatuan pjatat e tyre të preferuara, folën sigurisht edhe për jetën private.


E pyetur nëse konsumonte duhan, Xhunga rrëfeu se e kishte lënë atë para disa kohësh dhe se shkak për një gjë të tillë ishte bërë pikërisht e bija, Alana, e cila në ditëlindjen e saj, i kishte bërë pikërisht këtë kërkesë..


‘Më tha: ‘Dua të lësh cigaren sepse nuk dua që të sëmuresh!’ Më preku shumë!’-rrëfeu moderatorja në studion e emsionit. Ajo gjithashtu tregoi se që prej asaj dite, ato kishin një lloj arke kursimi, ku tani fusnin të gjitha paratë që Rudina do të kishte shpenzuar për të blerë cigaret. Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.