Ja se c'po bejne aktualisht disa nga aktoret e "Si ta q kete dashuri" "Saraswatichandra" dhe "Bidaai"..


-Sanaya Irani (Khushi) sapo ka mbaruar konkursin e kercimit "Nach Baliye 8" e cila doli e 3-ta dhe ariti deri ne finale.Aktualisht a nuk po ben gje. -Barun Sobti (Arnav) aktualisht po xhiron serialin "Iss pyaar ko k naam doon season 3" pra "Si ta quaj kete dashuri sezoni 3".Ai ka rene ne Advay Singh Raizada.Dy personazhet kryesore jane Advay dhe Candn serial tani ka filluar ne Indi por nuk eshte i njejte me "Si ta qu kete dashuri" aktual.

Seriali jepet vetem ne Indi dhe jo ketu. -Deepali Pansare (Pajal) ka pak qe eshte bere mama dhe per kete arsye ajo nuk po ben asgje per momenti!

-Barun Sobti (Arnav) aktualisht po xhiron serialin "Iss pyaar ko k naam doon season 3" pra "Si ta quaj kete dashuri sezoni 3".Ai ka r e Advay Singh Raizada.Dy personazhet kryesore jane Advay dhe Candn serial tani ka filluar ne Indi por nuk eshte i njejte me "Si ta qu kete dashuri" aktual.Seriali jepet vetem ne Indi dhe jo ketu.


-Sana Makbul (Lavanja) ka pak qe ka promovuar filmin e saj te pare cili quhej "Rangoon" dhe ishte ne gjuhen "Tamil" qe eshte nje gjuh flitet ne Indi por eshte shum me ndryshe nga gjuha "Hindi".Aktorja ishte nje personazh kryesor. -Dalljeet Kaur (Anxhali) ka pak kohe qe ka mbaruar xhirimet e seri "kaala teeka" dhe aktualisht nuk po merret me asgje.


-Sara Khan (Sadna) aktualisht po xhiron serialin "Lakin" qe eshte serial nga Pakistani,shtet shum ngjitur me Indine dhe flasin te nj gjuhe me Indianet.Ajo ka rolin kryesor dhe pozitiv. -Parul Chauhan (ragni) aktualisht po xhiron serialin "Yeh Rishta k kehlata hai"me regjisor Rajan Shahi (I njejti me ate te bidaait).Aktorja ka nje rol pozitiv dhe jo shum kryesor.


 -Kinshuk Mahajan (Ranvir) aktualisht po luan ne serialin "Naagin 2 ai ka nje rol negativ dhe ka rolin e nje gjarpri.Aktori luan perba aktoreve te famshme Mouni Roy dhe Aada Khan. -Vibha Chibber (Koshalia) aktualisht po xhiron nje serial me emrin "Kasam tere pyaar ki" ne kanalin "colors" ne Indi.Ajo ka nje rol dytesor.


-Jennifer Winget (kumud) vazhdon ende te xhiroj serialin "Beyhadh"  me te vertete sepse ajo eshte thjesht Maya dhe Maya ben gjithcka!A rolin e nje vajze me probleme mendore dhe eshte pak sa negative se vret shum persona vetem qe ajo te jete e lumtur bashke me Arjunin (bashkshortin ne film).

-Gautam Rode (Saras) eshte ne perfundim e siper te filmit te tij " 2".Ky eshte nje film rreth 2 oresh i cili e luan me aktoren Zareen Khan. -

Varun Kapoor (Deni) po xhiron nje serial ne kanalin Indian "Color dhe ai ka nje rol kryesor,pozitiv dhe eshte nje doktor aty. (Te gjitha serialet e aktoreve jepen vetem ne Indi dhe JO këtu)

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.