Geti zbulon pamje nga vendi magjik ku po kalon muajin e mjaltit!(FOTO)


Pak ditë më parë Geti dhe Marina nisën muajin e mjaltit, pikërisht atëherë kur askush nuk e priste pasi çifti me të mbaruar dasma, dita tjetër i gjeti në punë. Megjithatë ata nuk kanë duruar dot dhe 3 ditë më parë u nisën për në Xhamajkë.


Çifti sapomartuar nuk ndodhet vetëm atje pasi bashkë me to ndodhet Luana, edhe pse kjo e fundit nuk dihet nëse është e shoqëruar apo jo nga Krenari. Megjithatë ndryshe nga sa ka ndodhur zakonisht, Marina dhe Getoari këto ditë nuk kanë qenë aktiv në Instagram.


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.