Ditëlindja e Gaz Pajës, Ermal Mamaqi dhe vajza seksi Rashel, urim special për aktorin...

Aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja feston sot ditëlindjen. Gazi ka marrë urime të shumta nga të afërm, miq e fansa, por një nga urimet më të veçantë është ai i bërë nga miku dhe ish-kolegu i tij, Ermal Mamaqi. 
Moderatori ka publikuar në Instagram një video teksa po këndon 
“Happy birthday to you, shumë urime për Gaz Pajën”, ndërkohë që fton Rashelin para kamerës dhe i thotë Gazit që ka të fala nga ajo. 
Rasheli nuk mund të mos i dhuronte një buzëqeshje, përshëndetje me dorë dhe urimin “edhe 100”……per te shikuar videon e plote kliko ne reklame..per me shume ndiqeni videon me poshte.. shikim te kendshem!

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.