Dikush po mashtron me emrin e Bes Kallakut, reagon ashpër "Skifteri" !


Pas dasmës së bujshme dhe muajit të mjaltit magjik, Besi është rikthyer në Shqipëri për të nisur punën e projektet e reja. Por sot aktori ka rastisur me një profil fallco që mban emrin e tij dhe bën postime në emër të tij.


Besi ka postuar profilin dhe shkruan se personi do mbajë përgjegjësi për çdo gjë të publikuar"Kjo faqe fb e hapur ne emrin tim, pervec se nuk ka asnje lidhje me mua, do mbaje edhe pergjegjsi per cdo gje te publikuar sikur ne emrin tim. Ju lutem miqve ti bejne report. Faleminderit. Ju rujt Zoti", shkruan Besi. Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.