Arrestohet aktori i njohur Albano Bogdo? (FOTO LAJM)

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është arrestuar?
Ai është fotografuar në hyrje të banesës së tij, teksa policia e ka vënë në pranga dhe po e shoqeron.
Fotot tregojnë Bogdon duke u shoqëruar nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij.
Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke u nxjerrë me forcë nga forcat e policisë.
E vërteta e këtyre fotove është ndryshe.
Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti. /albeu.com/
Powered by Blogger.