Ami shfaqet për herë të parë që nga bërja publike e shtatëzanisë së dytë!(Foto)


Afro dy javë më parë në një foto ekskluzive për ‘Xing.al’ Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi dhanë lajmin e bukur se Ami ishte në pritjen e ëmbël të fëmijës së tyre të dytë. Joeli, djali i adhurueshëm i çiftit vitin e ardhshëm do të bëhet me një vëlla ose motër. Burimi i infos: Xing.al/


   Që prej asokohe prezantuesja dhe moderatorja ka qëndruar larg fokusit të vëmëndjes duke mos bërë postime në rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra fansa, deri më sot.
Ajo ka postuar ditën e sotme në llogarinë personale në Instagram një foto ku shfaqet me stafin e kompanisë së saj ‘Ami Event’ e ku duket e buzëqeshur dhe rrezëllitëse.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.